Jak správně a přesně vyměřit rozměry zárubní.

posted in: Nezařazené | 0

Než si koupíte dveře, budete potřebovat přesně vyměřit rozměry zárubní, to znamená otvor dveří. Chyba měření může způsobit to, že pak budete vlastnit dveře, které se nehodí k zárubním, jež se nachází ve Vašem bytě.
Lidé dělají dvě základní chyby při výběru a nákupu zárubní.


Tato situace má přímý vliv na to,…

Tato situace má přímý vliv na to, že nebudeme se zárubní a obecně s celým naším bytem spokojení. Zaprvé se jedná o dveře, které příliš těsně přiléhají k zárubním. Kvůli tomu, tyto dveře zabraňují použití doporučené množství pěnové izolace. Zadruhé dveře jsou velmi často příliš volně montované, čímž se zárubně nadmíru uvolňují. Kvůli tomu zabraňují plně stabilní práci dveří a zárubní. Máme pro Vás jedno jednoduché doporučení: rozměry zárubní by měly být menší než rozměry dveří, zhruba o několik milimetrů. Měli byste také dávat pozor na směr zárubní. Je to další velmi důležitý postřeh.

Nevhodný směr zárubní dělá stejné problémy jako…

zárubně

Foto: skrytezarubne.eu

Nevhodný směr zárubní dělá stejné problémy jako špatné uřčení dveří na levé a pravé straně – křídlo budete otevírat špatným směrem. Z tohoto důvodu měli byste se ujistiti, zda zárubně byly správně namontované a jestli dveře mají správnou velikost. Tím se zbavíte všech problémů, které se spolu se zárubní můžou nečekaně objevit.

zárubně

Foto: media.novinky.cz

zárubně

Foto: www.dverepodlahywoodcote.cz

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.